11/28/2003
Валерій АСАДЧЕВ: “Прийняття закону “Про державний бюджет України на 2004 рік” фактично поставило хрест на сільськогосподарському виробництві”

“Дві норми закону про бюджет (ст.77) фактично поставили хрест на сільськогосподарській галузі”, - заявив народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ учора у прямому ефірі програми “Час” на 5 каналі. За його словами, “через фактичну відміну пільг на товари 1-24 групи товарів (в основному це продукти споживання) над виробникам нависла пряма загроза банкрутства”.

“До цього часу завдяки нульовій ставці ПДВ при оподаткуванні сільгосппродукції у розпорядженні аграрної галузі залишалося близько 2 млрд. грн.”, - повідомив Валерій АСАДЧЕВ. “Після її введення, собівартість продукції АПК збільшиться на 20%, а, отже, виробники сільгосппродукції змушені будуть підняти ціну”.

При цьому, Валерій АСАДЧЕВ зазначив, що “збільшити ціну за кордоном не є можливим через існування величезної конкуренції, тому для запобігання банкрутства виробників, аграріям доведеться зменшувати закупівельні ціни”. На переконання депутата, “все це призведе до сумних наслідків”.


Матеріали сайту Української Народної Партії