09/19/2007
Юрій КОСТЕНКО: `Ми знов обираємо не `ЮЩЕНКА чи ЯНУКОВИЧА`, а `Європу чи Росію``

"Ще одним сигналом того, що на цих виборах Україна опинилася перед геополітичним вибором", назвав під час перебування на Івано-Франківщині лідер Української народної партії, представник блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій КОСТЕНКО ініціативи Партії регіонів провести референдум з приводу надання російській мові статусу другої державної та позаблокового статусу України, а також нещодавнє відкриття в Криму пам'ятника "жертвам ОУН-УПА".
"Ми знов обираємо не "ЮЩЕНКА чи ЯНУКОВИЧА", а "Європу чи Росію". Комуно-олігархічний союз, уже перевірений у дії, і не приховує: якщо він знов опиниться при владі, то ще більше втягуватиме Україну у сферу інтересів російської держави, а відтак – все більше віддалятиме від європейської перспективи", - зазначив КОСТЕНКО.
За його словами, "комуністична влада зробила українське в Україні нерентабельним, в тому числі й про-українську політику" – "чи не половина учасників виборчих змагань в Україні постійно представляють інтереси сусідньої держави – політичні, економічні або культурні".
В контексті наслідків геополітичного вибору для української економіки, КОСТЕНКО наголосив на безперспективності російського ринку для України: "На російському ринку наш виробник не зможе продавати ту кількість продукції, яку виробляє. По-перше, російський ринок, обсяг якого становить лише 50 мільярдів доларів на рік, є мізерним у порівнянні з європейським, що становить 900 мільярдів. По-друге, щороку з російського ринку свідомо витісняється значна частина української продукції, починаючи від військово-промислового комплексу, цукру, м’яса, молокопродуктів. Згадайте карамельні та інші "війни", які майже щороку оголошує Росія українському товаровиробнику".
"Беззастережна орієнтація на російський ринок може призвести до того, що українській економіці нікуди буде продавати свою продукцію", - прогнозує КОСТЕНКО.
Щодо інших ринків, зазначає КОСТЕНКО, "Україна не є членом СОТ, а відтак, через ускладнений доступ своїх товарів на ринки інших країн, щороку втрачає близько 8 мільярдів доларів". "А це означає, що українська економіка не дає додаткових надходжень до бюджету у вигляді податків, які є джерелом для соціальних виплат, не створюються робочі місця", - додав Юрій КОСТЕНКО.
Під час перебування на Івано-Франківщині Юрій КОСТЕНКО провів зустрічі з виборцями у Снятині, Тисмениці, Надвірній, Усті, Старому Лисці, провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ та взяв участь в програмах обласного радіо та телебачення.


Матеріали сайту Української Народної Партії