08/30/2006
3 вересня відбудуться збори депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів Полтавщини від УНП

Третього вересня Українська народна партія проведе у райцентрі Карлівка (вул. Леніна, 91, Районний будинок культури) з'їзд депутатів місцевих рад Полтавщини. Головна мета – задекларувати позицію представників УНП в місцевих органах влади в умовах переходу УНП в опозицію до Верховної Ради та уряду, а також створити постійно діючий координаційний орган для консолідованої роботи депутатського корпусу від УНП в місцевих радах Полтавщини. З цього приводу планується ухвалили спеціальну Заяву.

У роботі з'їзду візьмуть участь близько 300 депутатів сільських, селищних, міських рад, міських голів Полтавської області, які є членами або висуванцями УНП. Загальна кількість обраних до місцевих рад на виборах 2006 р. – 408 осіб. Із 25 районних рад УНП представлена депутатами у 18-ти, члени УНП очолили 3 райцентри – Лубни, Карлівку, Козельщину.

Участь у роботі з'їду візьмуть участь лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО, голова Полтавської облдержадміністрації, представник УНП Валерій АСАДЧЕВ, голова Полтавської облради, представник БЮТ Володимир МАРЧЕНКО.

За інформацією ініціатора заходу, голови Полтавської обласної організації УНП, керівника апарату Полтавської ОДА Сергія СОЛОВ'Я, на збори запрошено обласних керівників НРУ, КУН, Батьківщини та НСНУ.

Освятить зібрання протоієрей Микола Храпач (УПЦ КП).


Матеріали сайту Української Народної Партії