11/29/2004
ДОНЕЦЬК. Бейсбольна біта як метод переагітації прихильників чесних виборів на прихильників Януковича

“Побиття людей, які проводили 28 листопада мирний мітинг в Донецьку на підтримку Віктора ЮЩЕНКА, організувала обласна державна адміністрація”, - про це прес-службі УНП заявив голова Донецької обласної організації УНП Анатолій ГЕРАСИМЧУК.

За його словами, “28 листопада о 13.00 в Донецьку біля пам’ятника Шевченку прихильники Ющенка збиралися провести акцію “За чесні вибори”. “У той же час місцева влада звезла туди ж, до пам’ятника Шевченка, тисячі людей, частина з яких була в нетверезому стані. Вони оточили людей з символікою Ющенка й почали накидатися на них Я підняв над собою помаранчевий прапор та спробував вивести прихильників ЮЩЕНКА. У цей час з-під облдержадміністрації вийшла група людей кримінальної зовнішності, які почали бити всіх, хто був із символікою Віктора ЮЩЕНКА”, - розповів Анатолій ГЕРАСИМЧУК.

Самого Анатолія ГЕРАСИМЧУКА вдарили бейсбольною битою, збили на землю і почали бити ногами. Збили з ніг молоду дівчину з помаранчевим шарфом. Почали бити інших молодих людей з символікою ЮЩЕНКА. Керували цими діями молоді люди характерної зовнішності.

За словами голови Донецької обласної організації УНП, “ще ввечері 27 листопада ТРК “Україна” почала закликати до пам’ятника Шевченка прихильників ЯНУКОВИЧА, знаючи, що там запланований мітинг на підтримку ЮЩЕНКА.

Коментуючи останні події в обласному центрі, Анатолій ГЕРАСИМЧУК заявив: “В Донецькій області державної влади вже нема. В Донецькій області до влади прийшов криміналітет”.


Матеріали сайту Української Народної Партії