11/23/2006
КОСТЕНКО знає, чому ЮЩЕНКО має бути зацікавлений у підсиленні правих

"Президент В.ЮЩЕНКО де-факто є правоцентристом. Він обирався з програмою правоцентристів. І саме Президент сьогодні в найбільшій мірі потребує підтримки правих політичних сил", - заявив під час прямого ефіру на телеканалі НТН лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО, коментуючи результати зустрічі лідерів УНП та НРУ з Президентом Віктором ЮЩЕНКОМ, яка відбулася 22 листопада.

Аргументуючи цю позицію, Юрій КОСТЕНКО нагадав зокрема один з останніх епізодів у стосунках Президента та парламенту із внесеним главою держави проекту Закону «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні». Як відомо, Президент визначив його як "невідкладний", парламент мав розглядати цей документ 17 листопада, але питання навіть не було включено до порядку денного сесії. "Коли розглядається питання голодомору, навіть немає кому вийти на трибуну і сказати: «Панове депутати, ви вдумайтеся в те, що ви робите. 7 мільйонів було покладено, а ви навіть не знаходите часу розглянути те питання?!» - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

КОСТЕНКО наголосив, що нині «в Україні відбувається стрімке згортання всіх національних завоювань, які здобула національна демократія в попередні 15 років». За його словами, це «викликає у виборців вимогу об’єднання правих сил України". Він також нагадав, що "саме праві сили були біля витоків української державності, добилися ухвалення української Конституції, і Віктор ЮЩЕНКО став Президентом, завдячуючи правим".

"Сьогодні мова йде про об’єднання національної демократії з тим, щоб вона посилила свій вплив на державну політику і могла боротися за владу», - вважає лідер УНП.

На думку КОСТЕНКА, Президент має бути зацікавлений у "створенні правої політичної сили, яка здатна боротися за владу, а не бути обслуговуючим персоналом в олігархів".


Матеріали сайту Української Народної Партії