12/26/2004
ДОНЕЧЧИНА. Спостерігачів не допускають на дільниці. Церква агітує за ЯНУКОВИЧА

Польські спостерігачі, які приїхали в Україну в рамках співпраці Української народної партії і польської партії “Право і Справедливість” продовжують фіксувати порушення у м. Маріуполь Донецької області, повідомляє керівник відділу координації регіональних партійних організацій Секретаріату УНП Геннадій СТАСЮК.

Зокрема, офіційний спостерігач з Республіки Польща Владімір ЗЕЛЕЗІНСЬКИЙ повідомив, що у психіатричній лікарні проголосувало 100% виборців. За хворими, буквально, ходять зі скринькою. У тубдиспансері відбувається подвійне голосування – хворі включені до списку в лікарні та до списків за місцем проживання.

Водночас спостерігачі констатують, що багато виборців не знаходять себе у списках. Подібна ситуація набуває масовості, кількість таких осіб постійно зростає. Наразі люди чекають вирішення своїх справ у суді, де утворюються великі черги. Зокрема, такі ж порушення зафіксувала спостерігач з Польщі Рената МЕТЗЕР на дільницях № 45 та №35 в/о № 56 (близько 80 осіб на обох дільницях не знайшли себе в списках).

На дільниці №3 в/о №56 спостерігачів від штабу Віктора Ющенка не допускають до роботи.

За повідомленнями польських спостерігачів, м. Маріуполі по вул. Нахімова на стінах Свято-Михайлівського храму висять агітаційні матеріали за ЯНУКОВИЧА: плакати із зображенням кандидата у президенти поряд з Митрополитом УПЦ Московського патріархату Володимиром САБОДАНОМ.


Матеріали сайту Української Народної Партії