07/26/2006
КОСТЕНКО вважає майдан-2006 `бляклою копією Майдану-2004`

"Майдан зараз – це блякла копія Майдану 2004-го", - заявив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. Принципову відмінність він бачить у тому, що "два роки тому люди вийшли мерзнути не «за Ющенка», а «за себе», обстоювати своє майбутнє; зараз ті, хто виставив намети на майдані, представляють егоїстичні інтереси політиків, а не українського суспільства – вони стоять там «за Юлю», «за Мороза»…

На думку Юрія КОСТЕНКА, "повторити Майдан неможливо", оскільки "люди розчарувалися в моральних якостях політиків і розуміють, що зараз їх хочуть просто використати".

Він вважає, що тих, хто стояв у 2004-му на Майдані, "зрадили всі: не тільки Мороз, але й інші учасники «помаранчевої коаліції» - три місяці вони говорили не про спільні дії коаліції, а про посади". "Для БЮТу України не існувало, якщо Тимошенко не була б прем’єром, для СПУ – якщо Мороз не був би спікером...", - зазначив КОСТЕНКО.

Він наголосив, що "Українська народна партія завжди сповідувала головний приницип: ніколи не ставити свої інтереси вище державних". "У цьому принципова відмінність нинішніх сил, представлених у парламенті фракціями, від націонал-демократів – фундаторів Української державності", - заявив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.


Матеріали сайту Української Народної Партії