03/24/2006
Валерій АСАДЧЕВ хоче перетворити Колонний зал Київради – на концертний зал, перший поверх міської адміністрації – на магазин української книги та запровадити прийоми громадян „on-line”

„Віддати перший поверх будинку Київської міської державної адміністрації під магазин української книги, а Колонний зал перетворити на концертний і відкрити для публіки”, - пообіцяв народний депутат України, заступник голови Комітету ВР з питань бюджету, кандидат на посаду київського міського голови від Українського народного блоку Костенка і Плюща Валерій АСАДЧЕВ в разі обрання його мером. „Київ – Українська столиця, тож, щоб наблизитися до Європи, ми зобов’язані насамперед вивчати і популяризувати українське”, - переконаний він.

„Нова демократична Україна повинна починатися з відкритості нової влади, зокрема й київської. Запропоновані кроки є в цьому сенсі символічними, а тому дуже потрібні сьогодні Києву”, - вважає Валерій АСАДЧЕВ.

Для оздоровлення влади в столиці Валерій АСАДЧЕВ пропонує "чітко структурувати її, регламентувати взаємовідносини між міською та районними у місті структурами”. Разом з тим, як людина, яка має 7-річний успішний досвід керування одним з потужних районів столиці (Голосіївський), В.АСАДЧЕВ наполягає на децентралізації влади”. „Влада буде набагато ефективнішою за умови, коли на місцях працюють розумні і відповідальні керівники”.

Важливою ознакою ефективності роботи влади депутат вважає її відкритість. „Спілкування зі своєю громадою дозволяє багато чому навчитися, краще зрозуміти проблеми людей і разом відшукати найефективніші шляхи їх розв’язання”. Однією з ініціатив кандидата на посаду Київського міського голови В.АСАДЧЕВА є „впровадження „електронних прийомів громадян”, коли кожен бажаючий може написати електронною поштою лист меру або своєму депутатові і протягом одного-двох днів отримати відповідь, консультацію, або, принаймні, запис на наступний особистий прийом”.


Матеріали сайту Української Народної Партії