12/28/2004
ПОЛТАВЩИНА. Прихильники ЮЩЕНКА йдуть в Українську народну партію

27 грудня, після того, як стало зрозуміло, що співвідношення голосів між кандидатами на пост Президента України не зміниться, у комунальному підприємстві “Житлово-комунальний комбінат” (с.Терешки Полтавського району) запалили бенгальські вогні та відсвяткували перемогу В.ЮЩЕНКА. Начальник підприємства Віктор КОЖЕМ’ЯК та інспектор відділу кадрів Тетяна САЄНКО увечері завітали до офісу обласної організації Української народної партії та громадської приймальні В.ЮЩЕНКА, привітали їх працівників із перемогою й написали заяви про вступ до Народної партії.
Вони розповіли, що переважна більшість службовців їхнього підприємства підтримувала народного кандидата, а офіси прикрашає помаранчева символіка. Лише двоє співробітників були за В.ЯНУКОВИЧА, але одного з них колеги таки переагітували.
Сама Т.САЄНКО після п’яти днів участі в мітингах поблизу Полтавської облдержадміністрації вирушила до Києва, три дні була на Майдані, познайомилася з чудовими людьми з різних областей і переконана, що дух українського патріотизму піднявся настільки, що зупинити його вже неможливо.
Т.САЄНКО і В.КОЖЕМ’ЯК розуміють, що відтепер українцям належить працювати над створенням оновленої держави на справді демократичних засадах. Готові до цієї роботи, вони приєдналися до лав найбільшої на Полтавщині партії з Блоку В.ЮЩЕНКА.

Матеріали сайту Української Народної Партії