07/26/2007
Борис КОЖИН: «Перебування Чорноморського флоту РФ в Криму працює «не на спільну безпеку», а на задоволення імперських амбіцій Росії»

«Коли останній російський моряк залишить Україну в 2017 році, як і передбачено базовими російсько-українськими угодами, – це автоматично посилить безпеку наших морських кордонів», - заявив представник ”Правиці» від Української народної партії, перший командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Борис КОЖИН. Так політик прокоментував заяву колишнього секретаря Ради безпеки Росії, депутата Держдуми Андрія КОКОШИНА щодо необхідності подовжити термін перебування Чорноморського флоту Росії в Криму заради «нашої загальної безпеки в регіоні». Російський політик вважає ЧФ РФ «важливим чинником стабільності в російсько-українських стосунках».

«Українські ВМС здатні самостійно захистити морські кордони України», - зазначив віце-адмірал. На його думку, заява КОКОШИНА свідчить про «розгортання інформаційної кампанії з боку Росії щодо подовження Договору про перебування російського Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року». «Слідом за напівофіційними особами, - такими, як КАСАТОНОВ та КОКОШИН, - за справу переконання української сторони візьметься й керівництво Росії, підкріпивши свої аргументи безвідмовним нафтогазовим «козирем»», - впевнений КОЖИН.

На його переконання, «вже зараз необхідно стимулювати російську сторону до створення повноцінної бази для Чорноморського флоту в Новоросійську, наголошуючи на його обов’язковому виведенні з України до травня 2017 року». «Перебування Чорноморського флоту РФ в Криму працює «не на спільну безпеку», а на задоволення імперських амбіцій Росії», підсумував представник УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії