10/13/2004
Василь ЧЕРВОНІЙ перевірить, звідки в КИРПИ гроші на утримання спостерігачів від “донецьких” у вагонах на вузлових станціях Рівненщини

“Спостерігачі від “донецьких”, а, можливо, і “спостерігачі-провокатори”, привезені зі східних областей країни, у дні виборів проживатимуть в областях Західної України у залізничних вагонах. Зокрема, на Рівненщині такі вагони будуть припарковані на станціях Рівне, Здолбунів, Дубно, Сарни”, - про це повідомив прес-службі УНП керівник Рівненського обласного штабу Віктора ЮЩЕНКА, голова Рівненської обласної організації Української народної партії, народний депутат України Василь ЧЕРВОНІЙ.

За інформацією Василя ЧЕРВОНІЯ, “проживання в залізничних вагонах – а це користування власне вагонами, опалення, білизна – бере на себе державна залізниця на чолі з п.КИРПОЮ, тобто витрати йтимуть з державного бюджету”.

Депутат зазначив, що “фракція блоку Віктора ЮЩЕНКА має намір перевірити цей факт, аби отримати офіційну відповідь: на підставі чого люди три дні будуть жити в цих вагонах, хто за це платить і чи насправді там будуть жити лише спостерігачі”.

Окрім того, Василь ЧЕРВОНІЙ серйозно занепокоєний наслідками, які може мати для екології залізничних станцій триденне проживання (а, отже, і користування туалетами) значної кількості людей у вагонах, що не рухаються.


Матеріали сайту Української Народної Партії