06/25/2004
“Оболонь” вчетверте очолила “пивний” рейтинг за версією “ТОП-100. Кращі компанії України”

Щорічний рейтинг “ТОП-100. Кращі компанії України”, який починаючи з 1997 року представляє “ИнвестГазета”, продовжує знайомити спеціалістів та представників громадськості з результатами діяльності провідних підприємств України. Уже сьомий рік серед кращих підприємств країни відзначено ЗАТ “Оболонь”. Пивний лідер вже четвертий рік поспіль очолює галузевий рейтинг.

Так, 23 червня у клубі “Freedom” зібралась ділова еліта України. Головний редактор “Інвестгазети” Ігор Ляшенко зазначив, що це не розважальний рейтинг, в якому за певну суму коштів можна придбати відповідне місце. Рейтинг ТОП-100 – це книга українського бізнесу, яка реально відображає стан вітчизняної економіки. Завдяки об’єктивності вона допоможе приймати тактичні рішення сьогодні, прогнозувати наступні кроки завтра і розробляти стратегії у майбутньому. “Головний оптимістичний результат нашого аналізу – українська економіка знаходиться у точці дуже високого підйому. Достатньо того, що зі 100 компаній , які входять у рейтинг за валовим доходом, 45 фігурують в списку сотні найбільших експортерів України” , - наголосив Ігор ЛЯШЕНКО.

Серед таких прикладів – ЗАТ “Оболонь”: воно увійшло у рейтинг за валовим доходом і займає свою сходинку в рейтингу найбільших експортерів. Лише минулого року підприємство відправило за кордон продукцію на 30 мільйонів доларів.

Крім галузевих , “ТОП-100” містить ще й кредитний рейтинг України, як 5А2 за шкалою відомої компанії Dun&Bradstreet. Цей рейтинг складений на основі фінансових показників, кредитної платіжної історії мільйонів компаній. У результаті вираховується ризик співпраці з тою чи іншою фірмою або, іншими словами, - довіри до неї. ЗАТ “Оболонь” увійшло до цього кредитного рейтингу, відтак іноземні аналітики підтвердили надійність та кредитоспроможність підприємства.

Під час урочистої церемонії генеральному директору ЗАТ “Оболонь” Олександру ПУЧКУ було вручено міжнародний диплом, який підтвердив почесне місце “Оболоні” у престижному кредитному рейтингу, та кубок “ТОП-100”.


Матеріали сайту Української Народної Партії