11/12/2004
Антон БУТЕЙКО вважає бліц-візит В.ПУТІНА в Україну реакцією на сигнал “SOS’ В.ЯНУКОВИЧА

За повідомленнями ЗМІ, 12-13 листопада відбудеться візит президента Росії В.ПУТІНА в Україну. Заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО так прокоментував неочікуваний повторний приїзд в Україну президента РФ напередодні другого туру президентських виборів:

--За попередніми повідомленнями ЗМІ, дійсні керівники виборчої кампанії провладного кандидата на пост Президента України планували приїзд в Україну російського прем’єра ФРАДКОВА перед 21 листопада п.р. на порятунок свого клієнта. Повторне задіяння “надважкої артилерії” у вигляді президента В.ПУТІНА виглядає як реакція Москви на сигнал “SOS” з табору В.ЯНУКОВИЧА.

Схоже на те, що Кремль розглядає шанси провладного кандидата на перемогу як плачевні. Очевидно, саме тому російський президент відкинув великоросійський гонор та усі правила пристойності і вирішив особисто повторити рекогносцировку на місці та безпосередньо, а не по телефону, віддати необхідні вказівки. Обґрунтування Л.КУЧМИ доцільності такого візиту не витримує жодної серйозної критики. Якби до кожного підписання угод міжвідомчого характеру залучалися президенти держав, то впродовж року вони лише красувалися б на протокольних церемоніях і нічим іншим не займалися б. Бо ж відомо, скільки років у свій час чекали на приїзд президента Росії для підписання головного міждержавного українсько-російського договору. У господарів Кремля тоді не вистачало часу.

Якщо ж Л.КУЧМА пішов на такий крок за порадою рідного міністерства закордонних справ, яке за законом уповноважене ініціювати подібного роду візити, то хотілося б висловити лише співчуття його керівництву, яке під впливом виборів дозволяє своєму професійному рівню опускатися, як кажуть, “нижче плінтуса”.

Будемо сподіватися, що український народ у ході повторного голосування 21 листопада нарешті звільнить себе від послуг високих посадовців, які впродовж років так і не навчилися державної гідності та елементарних правил захисту національних інтересів, якими керуються у дійсно демократичному світі”.


Матеріали сайту Української Народної Партії