03/16/2004
Депутатський запит народного депутата України Геогрія МАНЧУЛЕНКА до Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. щодо надання житла військовослужбовцям запасу розформованої військової частини А-0267 в м. Сторожинець Чернівецької області (№ 2604)

Шановний Вікторе Федоровичу !


На моє депутатське звернення за № 2527 від 03.02. 2004 р. до Голови Чернівецької ї обласної державної адміністрації М.В.Романіва щодо надання житла військовослужбовцям запасу розформованої військової частини А-0267 в м. Сторожинець Чернівецької області надійшла відповідь за № КО – 384 від 01.03.2004 року за підписом Заступника голови обласної державної адміністрації М.Романюка, в якій повідомляється наступне.

Передача об’єктів (майна) з державної у комунальну власність, визначена частиною першою статті 2 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” і здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.

В зв’язку з цим, прошу Вас прийняти відповідне рішення та допомогти в отримані житла військовослужбовцям по вулиці О.Кобилянської, 19 в м. Сторожинець Чернівецької області.

З повагою, Г.Манчуленко


Матеріали сайту Української Народної Партії