03/31/2005
КИЇВ. Київська міська організація Української народної партії пікетує міську адміністрацію з вимогою не робити під парком ім.Шевченка підземний центр розваг

Великий пікет, викликаний намірами міського голови Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА зробити у парку напроти Червоного корпусу університету ім. Т.Шевченка підземний центр розваг, відбувається зараз під стінами Київської міської державної адміністрації. В ньому беруть участь понад 1000 чоловік, серед яких члени Київської міської організації Української народної партії.

“Ми виступаємо проти дій міського голови і вимагаємо залишити парк у розпорядженні студентів”, - повідомив голова Печерської районної у м. Києві організації Української народної партії Ярослав ГОДУНОК. “Шевченківський парк – одне з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці, одна з небагатьох “зелених зон”, які залишилися у центрі столиці”, - зазначає він. А про те, що кияни налаштовані дуже рішуче, свідчить, на його думку, той факт, що “до пікету охоче приєднуються люди, які не планували цього, а просто стали випадковими його свідками”.


Матеріали сайту Української Народної Партії