04/30/2003
Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ: “В указі Президента про винесення на всенародне обговорення проекту закону “Про внесення змін до Конституції України” немає і згадки про політичні партії”

“Однією з основних тез, якою влада маніпулює під час обговорення проекту політичної реформи, є та, що українське суспільство ще не дозріло до пропорційної системи виборів, бо в Україні слабкі політичні партії. У той же час влада робить все можливе, щоб применшити роль політичних партій і обмежити їхній вплив на хід політичних процесів”, - заявив під час круглого столу “Перспективи політичної реформи в Україні. Регіональний аспект” голова Харківської обласної організації Української Народної Партії Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ.

Він звернув увагу на те, що в указі Президента про винесення на всенародне обговорення проекту закону “Про внесення змін до Конституції України” немає і згадки про політичні партії, які б мали задавати тон у дискусіях про політичну реформу. На його думку, “це не випадково, адже бачення політичної реформи партіями і блоками суттєво відрізняється від того, якою її уявляє Президент, і це яскраво засвідчив Меморандум, підписаний лідерами чотирьох політичних сил, які здобули перемогу на минулих парламентських виборах”.

В.ТРЕТЕЦЬКИЙ закликав лідерів інших партійних організацій Харківщини не допустити, щоб влада і Президент, які не користуються підтримкою народу, нав’язували йому своє бачення політичної реформи.

Круглий стіл був організований Європейським інститутом політичної культури, який очолює народний депутат України Олег Беспалов. У роботі “круглого столу” взяли участь голови обласних організацій політичних партій, політоги, науковці, представники обладміністрації.


Матеріали сайту Української Народної Партії