04/30/2004
ТЕРНОПІЛЬЩИНА: Народна партія створює робочу групу з розв’язання проблеми водопостачання у Тернополі

Народна Партія створює робочу групу зрозв’язання проблеми водопостачання у Тернополі Рішення про це було прийняте 29 квітня на позачерговому засіданні Проводу Тернопільської міської організації Української народної партії. Метою зібрання, в якому взяли участь голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК та члени партійної групи УНП в міській раді, стало обговорення кризової ситуації, яка склалася в Тернополі з водопостачанням та вироблення спільної позиції з цього питання.

Як відомо, 22 квітня ВАТ “Тернопільобленерго” через значну заборгованість за спожиту електроенергію знеструмило КП “Тернопільводоканал”, що призвело до відключення постачання питної води усьому місту. Після тривалих переговорів енергетики відновили подачу електроенергії, однак попередили, що у випадку несплати поточних платежів 6 травня знову повторять подібні дії.

Народний депутат Ярослав ДЖОДЖИК повідомив присутнім, що звернувся до прокурора області з вимогою вжити заходи прокурорського реагування щодо фактів порушення ст. 6 Закону України “Про питну воду” і притягнення винних осіб до відповідальності та застереження від повторення їх у майбутньому.

Поза тим, вважає депутат, партія повинна детально розібратися в усіх обставинах водної проблеми. На думку депутата міської ради Григорія БУРБЕЗИ, ситуація не є такою однозначною і потребує детального вивчення. Тому Проводом прийнято рішення про створення робочої групи з числа членів партії, яка до 5 травня – дати наступного засідання Проводу — має подати своє бачення проблеми та запропонувати вихід з кризової ситуації. На це засідання “народники” запросили міського голову Тернополя Богдана ЛЕВКІВА.


Матеріали сайту Української Народної Партії