12/30/2004
ГУДИМА закликає ЛИТВИНА втрутитися в проблеми з туркменським газом

Народний депутат України, голова підкомітету з питань газової промисловості Комітету ВР з питань ПЕК, член партійної групи Української народної партії у фракції Блоку В.Ющенка Олекса ГУДИМА звернувся до голови ВР Володимира ЛИТВИНА з проханням негайно втрутитися у вирішення проблеми постачання в Україну туркменського газу.

“Сьогодні Ви є найвищою дієвою посадовою особою у державі. Ваше звернення до Президента Туркменістану НІЯЗОВА, а, можливо, і Ваш візит в Ашхабад на чолі парламентської делегації ще перед інавгурацією нового Президента України, повинен зняти проблему газопостачання в Україні, яка загрожує національній безпеці України”, – зазначено у Зверненні.

Олекса ГУДИМА вважає аморальним повернення Андрія КЛЮЄВА, після відставки з посади віце-прем’єра, на посаду голови Комітету ВР з питань ПЕК: “Саме ЯНУКОВИЧ і КЛЮЄВ несуть персональну відповідальність за зрив українсько-туркменських переговорів щодо постачання газу”. Олекса ГУДИМА вважає, що “наступним логічним кроком Андрія КЛЮЄВА має стати його відставка з посади голови Комітету ВР з питань ПЕК”.


Матеріали сайту Української Народної Партії