02/24/2006
Олександр МОСІЮК: “Голосуванням щодо статусу Севастополя Юлія ТИМОШЕНКО разом з Блоком “Не Так” засвідчили втягування України в орбіту російських інтересів”

“Підтримавши рішення про подолання вето Президента щодо статусу міста Севастополь, фракція БЮТ фактично вийшла з помаранчевої коаліції та об‘єдналася з “Регіонами” та іншими проросійськими політичними силами”, - на цьому наголошує заступник голови виборчого штабу Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Олександр МОСІЮК. Як відомо, 23 лютого ВР не подолала вето Президента на Закон про місто-герой Севастополь.

Голосування фракції БЮТ, підкреслює він, “суперечить національним інтересам України” та засвідчує “проросійську позицію Юлії ТИМОШЕНКО, яку вона найближчим часом відстоюватиме”.

Він стверджує, що “заветований президентом Закон про місто Севастополь надає місту права, подібні до прав міста Києва”. “У тій реальній політичній ситуації, яка існує в Криму, це означає, що з прийняттям такого закону Севастополь фактично вийшов би з-під юрисдикції української влади і потрапив під управління командування ЧФ Російської Федерації. Відтак, це призвело б до значних проблем із виведенням у майбутньому з Севастополя військово-морських сил Росії”, - наголошує Олександр МОСІЮК.


Матеріали сайту Української Народної Партії