06/03/2003
Валерій АСАДЧЕВ: “Оприлюднивши результати обговорення, ЛАВРИНОВИЧ спростував закони статистики і соціології”

“Сфальсифікованими” вважає результати обговорення пропозицій Президента щодо Конституційної реформи народний депутат України, член політичної групи Української Народної Партії, член фракції “Наша України” Валерій АСАДЧЕВ. “Служаки Президента переслужилися”, - так прокоментував він офіційно оприлюднені дані підсумків обговорення.
“Значна частина цифр, представлених міністром юстиції ЛАВРИНОВИЧЕМ, виглядають не просто дивно. Адже елементарні закони соціології та статистики передбачають, що при наявності сотні тисяч голосів “за” будь-що неможливо мати нуль голосів проти,” – зазначає Валерій АСАДЧЕВ. Запитання у депутата викликають також формулювання у звіті, за якими “всього пропозицій близько 134 тис., але, оскільки “вони не стосувалися сутності питання” статистика, оголошена ЛАВРИНОВИЧЕМ говорить, що “підтримують пропозицію – “0” громадян і не підтримує – “0” (пропозиції до ст. 78 діючої Конституції)”.
Валерій АСАДЧЕВ також висловив здивування з приводу того, що майже 5 мільйонів громадян повністю погодилися з пропозиціями Президента. “Враховуючи величезну кількість суперечностей, які є в тексті пропозицій Президента, такий результат міг бути отриманий або за умови, що громадяни взагалі не читали законопроекту, або якщо відбулася фальсифікація”, - робить висновок депутат.
Факт імовірної фальсифікації, на думку Валерія АСАДЧЕВА, підтверджує також “відсутність зауважень по ст.109, 110, 111 – статей, що стосуються повноважень і ймовірності відставки Президента”. “Чимало партій та партійних осередків вносили свої пропозиції саме до цих статей, проте, як свідчать дані ЛАВРИНОВИЧА, “пропозицій суб’єктами обговорення не висловлено”, - зазначає Валерій АСАДЧЕВ.

Матеріали сайту Української Народної Партії