02/09/2004
На Тернопільщині розпочалися “наїзди” на підприємницькі стурктури, що мають стосунок до “Нашої України”

Услід за Львівщиною та волинськими областями спецбригада ДПА, яка займається “зачисткою” “нашоукраїнських” областей, завітала до Тернополя. В одній з місцевих газет матеріал, поданий податківцями про прибуття групи, яку очолює брат голови президентської адміністрації Сергій МЕДВЕДЧУК, носить досиить цинічну назву: „З практичною допомогою — на Тернопільщину”.

Так ось така “практична допомога” зараз одночасно надається усім структурам, до яких причетний голова обласної організації Української Народної Партії, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК. З 7 лютого на порозі суб’єктів підприємницької діяльності, що носять назву “Технотерн”, чатують податківці.

За словами народного депутата, “ця акція київських податківців носить замовний та політичний характер і є прямим продовженням податкового терору, який влаштували підлеглі Сергія МЕДВЕДЧУКА на Львівщині та сусідніх областях”. Мета, вважає Ярослав ДЖОДЖИК – “залякати представників блоку „Наша Україна” напередодні старту президентської кампанії”.

Про можливість розвитку подій саме за таким сценарієм народний депутат попереджав громадськість краю ще за тиждень до подій, під час святкування 15-річниці з дня утворення першої в Україні крайової організації Народного Руху України за перебудову. Тоді Ярослав ДЖОДЖИК розповів, що після того, як “Наша Україна” зірвала проведення офіційного “одобрямсу” політичній реформі, намісника Президента в області Івана КУРНИЦЬКОГО було викликано “на килим” до Президента, де разом з силовиками обговорювалися плани тиску на тернопільських діячів “Нашої України”. Символічно, що перший “наїзд” податківці вчинили саме на структури Ярослава ДЖОДЖИКА, який відомий своєю чіткою громадянською позицією та вважається одним з найавторитетніших політиків області.


Матеріали сайту Української Народної Партії