03/31/2005
ПОЛТАВА. Незважаючи на протести громади, у Полтаві продовжується нищення парку

Мешканці полтавських мікрорайонів Алмазний, Сади-1, Сади-2 інформують обласну управу Української народної партії, що будівельні роботи на території парку біля кінотеатру „Алмаз” тривають, незважаючи на протести громади.

За словами мешканки мікрорайону Алмазний Зінаїди ЛАТИШКО, в парку вже знищили 15 дерев (ще 50 збираються вирубувати), вивозять землю, забивають палі. Місцеві жителі надіслали листи з проханням зупинити будівництво до міськвиконкому, облдержадміністрації, а також голові СБУ, Голові Верховної Ради, Прем’єр-міністрові, Президентові України. Вони наголошують, що долю парку має визначати територіальна громада як ключовий суб’єкт місцевого самоврядування, а не колишній міський голова, а нині народний депутат А.КУКОБА та колишній Прем’єр-міністр та екс-кандидат у президенти В.ЯНУКОВИЧ, які закладали камінь на будівництво.

Недоцільним вважає будівництво церкви й Державна екологічна інспекція м.Полтави та Полтавського району, оскільки це зруйнує нещодавно створений парковий ландшафт (вік дерев становить приблизно 15 років). Окрім того, в мікрорайоні Алмазний розташований Полтавський алмазний завод, і вирубування дерев позначиться на кисневому балансі, що може негативно вплинути на здоров’я людей. Замовник будівництва (Полтавська єпархія Української православної церкви) не погоджував з міськрайекоінспекцією виділення земельної ділянки під будівництво та знесення зелених насаджень.

Мешканці трьох мікрорайонів продовжуватимуть акції протесту проти дій забудовників і місцевої влади.


Матеріали сайту Української Народної Партії