05/25/2007
3 червня 2007 року лідери блоку „Рух-Українська Правиця” відвідають Волинь в рамках інформаційної кампанії

У неділю, 3 червня 2007 року Волинь, в рамках інформаційної кампанії блоку, відвідають лідери трьох найбільших правих партій, що утворили блок „Рух-Українська правиця” – Юрій КОСТЕНКО (УНП), Борис ТАРАСЮК (НРУ), та Анатолій МАТВІЄНКО (УРП „Собор”). Інформаційна кампанія лідерів "Правиці" стартувала в Тернополі 13 травня.
Лідери блоку мають намір донести до громадськості Волині позицію правих сил щодо проведення в Україні дострокових парламентських виборів та своє бачення формату, в якому мають іти на вибори демократичні сили.
Як відомо, „Правиця” веде перемовини з Народним Союзом Наша Україна та „Народною самообороною” про створення єдиного блоку демократичних сил за участю правих, ліберальних та лівоцентристських сил. Але наразі остаточне рішення про створення такого блоку не прийнято через розбіжності у питаннях створення на базі блоку єдиної партії та квот у майбутньому виборчому списку. Зокрема, „Правиця” наполягає, що пропоновані проектом угоди 20 % місць у виборчому списку майбутнього блоку для „Правиці” не дозволить забезпечити достатній вплив правих партій на політику блоку. Іншою принциповою розбіжністю є зафіксована в проекті угоди норма про створення до кінця 2007 року єдиної партії, куди в обов’язковому порядку мають увійти всі політичні сили, що створили блок.
Програмою візиту лідерів блоку „Рух-Українська Правиця” до Луцька передбачена прес-конференція із представниками ЗМІ у Луцькому прес-клубі реформ (Будинок вчителя вул. Шевченка, 14, початок в 11.00), зустріч з громадськістю Луцька у Народному будинку „Просвіта” (початок о 13.00), а також прямі ефіри на Волинській ОДТРК та телеканалі „Аверс”.


Матеріали сайту Української Народної Партії