10/27/2004
Національна рада по телебаченню та радіомовленню не має узгодженої позиції щодо “5 каналу”

Про підтримку вимог журналістів “5 каналу” заявив у день ухвалення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення її звіту про роботу в 2004 році заступник голови цього регуляторного органу у сфері аудіовізуальних ЗМІ Віталій ШЕВЧЕНКО.

“Свобода слова є градусником соціальної температури і водночас лакмусовим папірцем наявності демократії в кожній окремо взятій країні, – наголосив він у розмові з учасниками сьогоднішнього пікетування Національної ради. – І тому голодування журналістів “5 каналу” я розглядаю як акцію за відродження України та за чесність влади в Україні перед власним народом та перед усім світом”. В.ШЕВЧЕНКО повідомив, що, оскільки ситуація з утискими “5 каналу”, всупереч численним зверненням його керівництва і громадськості, в Національній раді не розглядалася і не знайшла висвітлення в її річному звіті, він змушений буде долучати до звіту свою особисту думку з відмінними від офіційних висновками щодо свободи слова в Україні.

Звіт про діяльність Національної ради за 2004 рік було розглянуто і прийнято сьогодні. Інших питань на своєму засіданні Національна рада не розглядала, не зважаючи на звернення до неї колективу “5 каналу” з наполяганням проліцензувати його мовлення відповідно до чинного законодавства.


Матеріали сайту Української Народної Партії