04/18/2007
Упорядкування системи виплат матерям та збільшення розмірів допомоги вимагає від уряду Полтавська обласна організація Української народної партії

Упорядкування системи виплат матерям з дітьми, введення зрозумілих і чітких термінів виплат та збільшення розмірів допомоги вимагає від уряду Полтавська обласна організація Української народної партії. Про це йдеться у заяві, ухваленій 9 квітня 2007 року на ХІІІ позачерговій обласній конференції УНП.
«Демографічна криза, яка призвела до зменшення населення України на 5 мільйонів людей, загрожує самому існуванню української нації та держави», - йдеться в заяві.
«Запровадження Президентом Ющенком два роки тому системи виплат допомоги при народженні дитини стало досить вагомим і ефективним стимулом до поліпшення ситуації, що й засвідчили демографічні дані за 2006 рік. Система виплат була чіткою, зрозумілою та ефективною», - констатують учасники конференції.
Ліквідація урядом Януковича існуючої системи виплат та запровадження з 2007 року виплат допомоги матерям з дітьми через органи праці та соціального захисту «призвели до плутанини, відтермінувань надходження коштів, погіршення становища матерів та їх дітей і, як наслідок – невпевненості у завтрашньому дні. Це неминуче відобразиться й на ситуації з народжуваністю», - переконана Полтавська УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії