01/25/2006
Ярослав ДЖОДЖИК: “Програма Тернопільського обласного блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА – це план відродження і розвитку Тернопілля”

Обласна міжпартійна конференція Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА затвердила передвиборчу програму та висунула кандидатів у депутати до Тернопільської обласної ради.

„З Україною в серці” - під такою назвою делегатам конференції презентували програму блоку. Як було зазначено, усі її позиції – це план відродження і розвитку Тернопілля: утвердження професійної, патріотичної, чесної влади, скасування недоторканості депутатів, контроль за використанням бюджетних коштів, підтримка місцевого товаровиробника, створення нових робочих місць, підтримка освіти, культури, духовності, соціальний захист пенсіонерів, інвалідів, материнства та дитинства — далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою блок.

Як сказав народний депутат України, лідер Тернопільського обласного УНБ КОСТЕНКА і ПЛЮЩА Ярослав ДЖОДЖИК, блок об’єднує багато особистостей, які достойні представляти його в обласній раді.

Загалом конференція затвердила список кандидатів у депутати Тернопільської обласної ради у складі 60 чоловік. До першої п’ятірки увійшли: Ярослав ДЖОДЖИК, народний депутат України двох скликань, голова Тернопільської обласної організації УНП; Наталя ГАВДИДА, аспірантка Київського національного університету ім.Т.Шевченка; Володимир БОЛЄЩУК, керівник фракції „Наша Україна” в Тернопільській обласній раді, голова Тернопільської райдержадміністрації; Євген РІЙ, депутат обласної ради від Бучацького району, заступник голови Бучацької РДА; Віталій ШАФРАНСЬКИЙ, депутат обласної ради від Теребовлянського району, заступник голови Теребовлянської РДА.

„Наш список – список професіоналів-патріотів, молодих, виважених та досвідчених політиків, які представляють усі райони нашої області Прийшовши в обласну раду такою командою, я переконаний, нам вдасться вирішити нагальні проблеми нашого регіону”, - зазначив Ярослав ДЖОДЖИК.


Матеріали сайту Української Народної Партії