08/27/2003
Молодий Рух прийнято до Молодіжного крила Європейської Народної Партії. Поки що – як спостерігача

Делегація Молодого Руху повернулася з літньої школи Молодіжного крила Європейської народної партії (YEPP), яка проходила в місті Спліт (Хорватія). Під час навчань молодих європейських політиків відбулося засідання Координаційної Ради YEPP, на якому одноголосно було ухвалено рішення про прийняття Молодого Руху до цієї організації в якості спостерігача. Цей статус прирівняний до статусу асоційованого членства.

Наступним кроком, що може здійснити Молодий Рух уже за півтора року, є здобуття повноправного членства в YEPP, а відтак і право голосу при ухваленні рішень цією організацією. Варто відзначити, що рішення YEPP істотно впливають на рішення Європейської народної партії (EPP), яка в свою чергу об’єднує народні та християнсько-демократичні партії країн-членів ЄС. Це дає можливість європейській молоді через EPP фактично брати участь на рівні пропозицій у прийнятті рішень Європарламенту, які регулюють загальноєвропейську політику. Відтепер таку можливість (поки з дорадчим голосом) отримали й українські молодорухівці.

Голова Молодого Руху Тимур НАГАЛЕВСЬКИЙ повідомив, що вже нині очолювана ним організація працює над пропозицією щодо змін до Статуту Європейської народної партії, зокрема, пропонуватиметься норма, згідно з якою до EPP могли б вступати народні партії країн, які поки що не входять до Євросоюзу – наприклад, Українська народна партія або інші партії, що входять до блоку “Наша Україна”.

Матеріали сайту Української Народної Партії