05/23/2006
Від 11-х голів РДА Рівненщини до кінця дня вимагають написати заяви про звільнення. Голова Рівненської УНП ОЛЕКСІЮК вимагає оприлюднити офіційний висновок Головного управління держслужби щодо законності цих вимог з боку нового голови ОДА МАТЧУКА

11 голів районних державних адміністрацій Рівненщини сьогодні почули вимогу від новопризначеного голови Рівненської ОДА Віктора МАТЧУКА до кінця робочого дня написати заяви про звільнення. Про це повідомив голова Рівненської обласної організації Української народної партії, представник парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності IV скликання ВР Сергій ОЛЕКСІЮК.

Сергій ОЛЕКСІЮК від імені Рівненської УНП звернувся до керівництва держави з вимогою вивчити ситуацію щодо дотримання держслужбовцем Віктором МАТЧУКОМ законів України «Про державну службу в Україні» та «Про політичні партії в Україні», а також у найстисліший термін "оприлюднити офіційний висновок Головного управління державної служби України щодо законності вимог з боку голови ОДА В.МАТЧУКА до керівників РДА – членів УНП щодо написання заяв на звільнення, які були ним здійснені 23 травня 2006 р. в приміщенні Рівненської РДА, куди членів УНП було викликано телефонограмами".

Метою цього звернення є "не допустити переслідування за партійною належністю". "Я розцінюю це як переслідування за партійним принципом, оскільки зазначені голови РДА належать до Української народної партії", - наголосив Сергій ОЛЕКСІЮК.

Сергій ОЛЕКСІЮК підкреслює, що новопризначений голова ОДА "з перших днів своєї державної служби застосовує адмінресурс". «Нехтуючи норми законодавства про працю, погрожуючи проведенням перевірок контрольно-ревізійними та правоохоронними органами, голова облдержадміністрації вимагає написати заяви про звільнення від керівників РДА - членів УНП. При цьому в день свого представлення в присутності Прем‘єр-міністра України, призначеного на цю посаду в т.ч. за рахунок голосів фракції УНП, МАТЧУК запевняв журналістів, що не бажає проводити «кадрові чистки», - зауважує він.


Матеріали сайту Української Народної Партії