09/18/2007
ДОНЕЦЬК. До 27 вересня буде відомо, чи порушено кримінальну справу за фактом нападу на офіс УНП, в якому розміщено агітаційний відділ регіонального штабу НУ-НС

Протягом 10 днів Донецька обласна організація Української народної партії отримає відповідь, чи буде порушено кримінальну справу за фактом нападу на її офіс, що розташований в центрі Донецька (вул. Челюскінців, 148). Напад здійснено вчора, 17 вересня. Як повідомив голова Управи Донецької обласної організації УНП Андрій КАКУША, під час нападу пошкоджено замок на вхідних дверях, поламано внутрішні двері в службові кабінети, в коридорі офісу розпалене багаття з паперів Донецької обласної організації УНП. Окрім того, постраждав також офіс приватного підприємства АД ГРАНД, що розташований також за цією адресою, - невідомі зловмисники вкрали комп’ютери та оргтехніку. В офісі Донецької обласної організації УНП розміщено Агітаційний відділ регіонального штабу виборчого Блоку «Наша Україна – Народна самооборона».
«Сьогодні ми активно спілкуємося з представниками СБУ та обласної Прокуратури. Правоохоронні органи здійснюють весь комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб зловмисників та притягнення їх до відповідальності. Не хотілося б пов’язувати ці події із виборами, але якщо це справа рук наших політичних опонентів, то це тривожний сигнал, оскільки напад на офіс однієї з провідних політичних сил в самому центрі Донецька – свідчення того, що обстановка в Донецьку та в області в переддень виборів далека від спокійної та стабільної», - зазначає Андрій КАКУША.
Андрій КАКУША повідомляє, що саме з офісу УНП розповсюджується наймасовіша в Донецьку опозиційна до Партії регіонів газета "Острів" – за його інформацією, протягом останнього місяця поширено близько 50 тисяч примірників, і саме цими днями готується до виходу наступний номер.
Як ще одну імовірну версію нападу на офіс саме 17 вересня Андрій КАКУША вважає святкування 18 вересня 90-річчя так званої Донецької республіки. "Саме представники УНП є важливими свідками в адміністративній справі проти громадської організації "Донецька республіка", тому я не виключаю, що саме з цим пов'язана та обставина, що в офісі УНП було спалено саме документи Української народної партії, а не агітаційна продукція блоку "Наша Україна-Народна самооборона"," – зазначає голова Управи Донецької УНП Андрій КАКУША.
Донецька обласна організація УНП, (062) 304-34-78.


Матеріали сайту Української Народної Партії