12/29/2005
ХАРКІВ. Українська народна молодь проведе політичний кастинг, аби визначити, хто найбільше підходить на ролі Діда Мороза і Снігуроньки

Сьогодні, 29 грудня, з 13:00 до 15:00 години, на майдані Свободи Харкова відбувається передноворічна акція “Дід Мороз та Снігуронька-2006”, у рамках якої Українська народна молодь закликає харків’ян взяти участь в політичному новорічному кастингу. Харків’яни мають відповісти на одне питання: “Кого із відомих політиків ви б хотіли побачити у ролі Діда Мороза та Снігуроньки?”.

У визначенні кандидатів на ці святкові посади допоможуть плакати із фотографіями відомих політиків чоловіків та жінок, під якими кожен бажаючий може залишити свій голос. Серед знайомих облич можна побачити як вітчизняних, так і зарубіжних політиків.

Закінчиться акція визначенням переможців на роль головної новорічної пари – Діда Мороза-політика та його онуки, за яких жителі міста та його гості залишать найбільшу кількість голосів.

“Результат святкового кастингу може виявитись для харків’ян достатньо несподіваний”, – переконані молоді українські народники.


Матеріали сайту Української Народної Партії