03/30/2004
Голова Калуської міськрайонної організації інвалідів відмовилася від грамоти міністра

За словами члена проводу Івано-Франківської обласної організації Української народної партії, голови Калуської міськрайонної організації інвалідів Олени БІЛОУС, вона це зробила через незадовільну політику влади щодо соціально незахищених верств населення.

Калуська міськрайонна організація інвалідів разом з Коломийською організацією була визнана кращою на Прикарпатті і удостоїлася грамоти міністра праці та соціальної політики ПАПІЄВА.

А днями рада Калуської міськрайонної організації інвалідів, проаналізувавши стан виконання Указу Президента “Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту інвалідів і програму професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями до 2006 року і їх соціальна підтримка”, прийняла звернення до міністра праці та соціальної політики, голови Івано-Франківської ОДА та міського голови Калуша. Інваліди вимагають надати пільги інвалідам І групи та інвалідам з дитинства І та ІІ груп у розмірі 50% від встановленого тарифу на комунальні послуги, погрожуючи проведенням акцій протесту.


Матеріали сайту Української Народної Партії