10/24/2006
У Миколаєві відбулися збори представників місцевого самоврядування від УНП Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Херсонської областей

Збори представників місцевого самоврядування від Української народної партії чотирьох областей – Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Херсонської – відбулися 22 жовтня в Миколаєві. У їх роботі взяли участь понад 150 депутатів, а також лідер УНП Юрій КОСТЕНКО та голови обласних організацій: Миколаївської – Юрій ШИРКО, Кіровоградської – Ганна СКРИПНИК; Одеської – Андрій ПЕРЕСУНЬКО, Херсонської – Олександр ЮХНЕНКО.

Раніше збори депутатів місцевих рад від УНП. відбулися в Полтавській та Львівській областях.

За результатами виборів-2006 Українська народна партія здобула близько 10 тисяч мандатів депутатів місцевих рад, голів міст, сіл та селищ.

За результатом проведення зборів була прийнята резолюція.


РЕЗОЛЮЦІЯ

зборів представників місцевого самоврядування

від Української Народної Партії

Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей


Уперше за роки Незалежності в Україні склалася ситуація, коли у Верховній Раді та інших центральних органах влади фактично не представлена національно-демократична складова. Спочатку особисті амбіції представників „Блоку Юлії Тимошенко”, „Нашої України” та Соціалістичної партії унеможливили утворення демократичної більшості, а потім формування влади Партією регіонів, комуністами, соціалістами та представниками „Нашої України” фактично призвело до реваншу сил учорашнього дня у формуванні зовнішньої та внутрішньої політики держави, що не віддзеркалює корінних українських інтересів ні в економічній, ні в соціальній, ні в гуманітарних площинах.

Ми, представники Української Народної Партії в органах місцевого самоврядування стверджуємо, що в цих умовах єдиною альтернативою для України є національно-демократична (правоцентристська) ідея, що базується на підтримці всього українського: мови та культури, виробника та підприємця, цінностей та світогляду.

Тому саме на нас, представників Української Народної Партії в органах влади та самоврядування на місцях, покладається велика відповідальність.

З огляду на це основними завданнями представників Української Народної Партії в органах місцевого самоврядування є:

1. Виконання програмових засад УНП – відстоювання пріоритету українських національних інтересів в усіх сферах: у виробництві товарів і послуг, культурі і освіті, соціальній політиці, захисті природного надбання нашої країни.

2. Концентрація зусиль на реалізації програми, з якою Українська Народна Партія ішла на вибори у 2006 році та програми „10 кроків назустріч людям”, у створенні якої брала участь УНП і за яку ми агітували у 2004 році.

3. Захист української мови як єдиної державної, відновлення історичної пам’яті українського народу та європейського вектору зовнішньої політики як основи формування системи національної безпеки і перспектив розвитку Української Держави.

4. Відстоювання ефективної і виваженої бюджетної політики з метою раціонального і прозорого використання народних грошей; підтримки підприємництва, залучення інвестицій і створення нових робочих місць; упорядкування земельно-орендних відносин; залучення коштів для впровадження енергозберігаючих технологій.

5. Неухильна боротьба з порушеннями чинного законодавства, захист прав людини, сприяння розвитку громадянського суспільства, усіх форм самоорганізації населення, громадського контролю за діями влади.

На основі виконання Програми УНП, співпраці з усіма державними силами, ми продовжимо роботу для захисту українських інтересів на всіх рівнях.

Ми впевнені у своїй перемозі та докладемо всіх зусиль для розвитку України і її становлення як рівної серед провідних європейських країн.

Ухвалено Зборами представників місцевого самоврядування від Української Народної Партії Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей

22 жовтня 2006 року, м. Миколаїв


Матеріали сайту Української Народної Партії