12/29/2005
ХАРКІВ. Інформацію про підвищення тарифів на проїзд для студентів спростував особисто керівник ДП “Харківський метрополітен”

Харківські студенти з ініціативи Української народної молоді провели пікетування офісу ДП “Харківський метрополітен” на знак протесту проти можливого підвищення для студентів ціни на проїзні квитки у метрополітені. У ході пікетування офісу представники Української народної молоді зустрілися із керівним складом вищезазначеного підприємства.

Керівник ДП “Харківський метрополітен” Михайло ПИЛИПЧУК особисто запросив представників Української народної молоді на зустріч, яка тривала понад 2 години. За цей час молоді народники почули багато нарікань з боку керівництва метрополітену стосовно існуючих проблем на підприємстві.

Михайло ПИЛИПЧУК спростував інформацію про підвищення тарифів для студентів до рівня 34 грн. на місяць, а також запевнив присутніх у тому, що найближчим часом буде надана офіційна інформація для ЗМІ від ДП “Харківський метрополітен” щодо роз’яснення ситуації. Молоді українські народники на власні очі побачили угоди на 2006 рік, укладені із керівництвом більшості харківських вузів про збереження попереднього тарифу на проїзні студентські квитки.

“Ми задоволені результатами спілкуванням із паном ПИЛИПЧУКОМ. Тепер харківські студенти можуть бути спокійні – підвищення оплати проїзду не відбудеться. Це гарний новорічний подарунок для всіх нас,” – зазначив керівник молодіжного проекту Української народної партії Юрій ПОЛЮХОВИЧ.

Довідка. 22 грудня в Харківських ЗМІ з’явилося повідомлення про наміри ДП “Харківського метрополітену” підвищити плату на студентські проїзні квитки. Українська народна молодь (УНМ) виступила ініціатором проведення студентської акції протесту.


Матеріали сайту Української Народної Партії