11/29/2005
Валерій АСАДЧЕВ наголошує на необхідності запровадження інструментарію прямої дотації сільського господарства

“Українська народна партія голосувала сьогодні за подолання президентського вето по законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо оподаткування сільськогосподарських підприємств". Ми робили це з огляду на прагнення країни в СОТ, на те, що українські кордони відкриваються для дешевого імпорту, і сільське господарство конче потребує державної підтримки”, - заявив народний депутат України, заступник голови комітету ВР з питань бюджету, уповноважений представник фракції Української народної партії Валерій АСАДЧЕВ.

“Сьогодні через ПДВ ми забираємо у аграріїв близько 3 млрд. грн.”, - говорить Валерій АСАДЧЕВ. “Разом з цим, у проекті бюджету 2006 сума, передбачена аграріям, знижена, порівняно з минулим роком”, - повідомляє він і висловлює здивування з цього приводу: “Це унікальна політика, яка не має пояснень”.

З огляду на це, та з урахуванням більшої відкритості українських кордонів, депутат говорить про необхідність “запровадити інструментарій прямої дотації сільського господарства, як це робиться у всіх державах - членах СОТ”. Саме можливість прямих дотацій на підтримку рослинництва, тваринництва і виготовлення сільськогосподарської техніки розглядається зараз на засіданні бюджетного комітету.


Матеріали сайту Української Народної Партії