02/09/2006
Український Народний блок Костенка і Плюща підтримує пропозиції Президента України

“Я не почув у словах Президента популізму”, - зазначив народний депутат України, заступник голови комітету ВР з питань бюджету, представник Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Валерій АСАДЧЕВ, коментуючи сьогоднішній виступ Президента Віктора ЮЩЕНКА в парламенті. При цьому він наголосив, що Блок Костенка і Плюща підтримує пропозиції Президента України щодо утворення Конституційної комісії та винесення її нової редакції на Референдум. “Те, що зміни до Конституції потребують редагування та взаємоузгодження, – об’єктивна реальність, а не політичне перетягування канату”, - зауважив Валерій АСАДЧЕВ. Найкращим доказом цього депутат назвав термін, запропонований Віктором ЮЩЕНКОМ для референдуму – після виборів.

А для закріплення ефекту Валерій АСАДЧЕВ запропонував доповнити відредагований та схвалений на референдумі текст Конституції визначеним терміном (мінімум 25 років), протягом якого заборонити вносити будь-які інші зміни в основний закон. “Політики мають навчитися жити за Конституцією”, - заявив депутат.

Валерій АСАДЧЕВ також позитивно оцінив програми, запропоновані Президентом України як такі, що давно вже стоять на порядку денному: “У програмі Української народної партії зразка 1995 р. були розписані основні постулати, зокрема податкова реформа, реформа самоврядування”. “До речі, з огляду на те, що ці реформи вже давно оцінені та обраховані, їх можна досить швидко реалізувати та отримати позитивний ефект”, - вважає Валерій АСАДЧЕВ.


Матеріали сайту Української Народної Партії