09/12/2003
Валерій АСАДЧЕВ: “Президент не бажає контролювати використання бюджетних коштів”

“Президентське вето, яке не дозволило збільшити повноваження Рахункової Палати є свідченням того, що Президент не бажає контролювати використання бюджетних коштів”, - заявив народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ, коментуючи сьогоднішні парламентські дебати по даному законопроекту.
“Згідно “заветованим” змінам до Конституції, Рахункова Палата повинна була отримати повноваження щодо контролю за дохідною частиною бюджету і контролю над місцевими бюджетами”, - повідомляє Валерій АСАДЧЕВ. На його переконання, “ці норми дозволили б значно скоротити розкрадання бюджетних коштів”.
Наполягаючи на доцільності заветованих змін, Валерій АСАДЧЕВ також не погоджується з рішенням Конституційного Суду щодо правомірності президентського вето у даному випадку. “Норми Конституції набувають чинності з моменту їх прийняття, тож і норма щодо збільшення повноважень Рахункової Палати мала би набрати чинності відразу після її схвалення парламентом”, - аргументує він.


Матеріали сайту Української Народної Партії