06/14/2006
Понад 20 партії та громадських організацій вимагатимуть у представників влади стати на захист української державності

З вимогою "протидіяти антидержавним силам, які атакують Україну, та захистити українську державність" звернуться понад 20 партій та громадських організацій під час проведення Всеукраїнської Народної Ради, яка відбудеться 16 червня в Українському Домі, в Києві, до Президента Віктора ЮЩЕНКА, депутатів Верховної Ради, органів виконавчої влади та Генеральної Прокуратури. Про це повідомили організатори форуму під час сьогоднішньої прес-конференції в УНІАН.

Один з організаторів акції, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ заявив, що мета акції – «заявити про існування фронту антиукраїнських сил, які, знаходячись в середині та поза межами України, реалізують геополітичний проект щодо знищення української державності». «Сьогодні удари наносяться по етноцивілізаційній основі буття української нації – мові, культурі, курсу на євроінтеграцію», - зазначив він і підкреслив, що «за всі ці процеси має відповідати влада». «Сьогодні на тлі паралічу центральних органів влади розперезалися місцеві органи влади, які ігнорують конституційний лад, сповідуючи ідеологію містечкового патріотизму, яка заглиблена у федералізм. Те, що сьогодні відбувається – це не просто мовний сепаратизм, а сепаратизм по розриванню нашої держави», - наголосив Іван ЗАЄЦЬ.

Організатори форуму також повідомили, що під час проведення Всеукраїнської Народної Ради буде прийнято резолюцію, в якій, зокрема, йтиметься про створення координаційного штабу «Захистимо Україну!». Цей штаб має об’єднати національно-демократичні сили та примусити владу замислитися над тими процесами, які руйнують українську державність.


Матеріали сайту Української Народної Партії