06/30/2005
Юрій КОСТЕНКО: “Адміністративно-територіальна реформа в Україні сьогодні – це теоретизування”

"Адміністративно-територіальна реформа сьогодні не на часі, адже досвід інших країн, які проводили в той чи інший період свого розвитку реформу, показує, що найкращі результати від реформи можна отримати тоді, коли вона поєднується з економічною реформою і стратегією економічного розвитку країни чи регіону”, - зазначив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО сьогодні під час прес-конференції у Харкові.

На його переконання, для того, щоб проводити в Україні реформу, треба ухвалити 5-8 нових законів і низку нормативних актів, а цього вже не можливо зробити до завершення повноваження Верховної Ради нинішнього скликання.

“Мета адміністративно-територіальної реформи – максимально використати той економічний потенціал, який є на території, а якщо його недостатньо, то через об‘єднання використати потенціал вже об‘єднаної території. Тобто, у найкоротший спосіб через адміністративну реформу потрібно підвищити ефективність виробництва і рівень соціальних стандартів”, - зазначив Юрій КОСТЕНКО. Сьогодні ж, на його думку, стратегія економічної політики в Україні не зрозуміла. “Уряд поки що не окреслив головні стратегічні напрямки своєї політики, на основі яких можна було б підходити до адміністративно-територіальної реформи”, - сказав він.

“Те, що робить Безсмертний, – це підготовка пропозицій і моделювання реформи. Якщо ж серйозно говорити про реформу, то її треба робити по завершенні виборів 2006 року і при формуванні єдиної цілісної стратегії економічного і адміністративного реформування”, - наголошує Юрій КОСТЕНКО.


Матеріали сайту Української Народної Партії