12/29/2005
ЦВК зареєструвала Український Народний Блок Костенка і Плюща

Сьогодні, 29 грудня 2005 р., ЦВК зареєструвала Український Народний Блок Костенка і Плюща. За таке рішення проголосувало 13 із 14 представників ЦВК. Очолили список Юрій КОСТЕНКО та Іван ПЛЮЩ. До першої п’ятірки увійшли також народні депутати – почесний президент ЗАТ “Оболонь” Олександр СЛОБОДЯН, перший заступник голови УНП Іван ЗАЄЦЬ, а також директор Інституту фольклористики, мистецтвознавства та етнології ім. М.Рильського НАН України Ганна СКРИПНИК.

Як зазначив лідер Блоку Юрій КОСТЕНКО, “від сьогоднішнього дня Блок починає брати повноцінну участь у роботі з виборцями, агітувати і доносити позицію політичної команди”. Він повідомив, що Блок приділятиме велику увагу ознайомленню виборців із виборчими списками, оскільки “виборець хоче подивитися на склад команд, що вийшли на старт, і переконатися особисто, хто є в цих командах і чи не заховані в списках одіозні особи, що скомпрометовані корупційними скандалами”.

“Ми маємо політичну команду, яка формувалася майже 16 років. Ця команда була біля витоків української незалежності. Ми багато попрацювали на перемогу Віктора ЮЩЕНКА і зараз готові надати Президенту ЮЩЕНКУ підтримку у реалізації тих базових положень його програми, які збігаються з головними положеннями передвиборчої програми Блоку – пріоритетний розвиток національної економіки, українське обличчя держави, європейська перспектива Української держави”.


Матеріали сайту Української Народної Партії