06/30/2006
Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС налаштований співпрацювати з молоддю

В Івано-Франківському міськвиконкомі відбулася Молодіжна Рада. У засіданні Ради взяли участь зокрема, міський голова Івано-Франківська, представник Української народної партії Віктор АНУШКЕВИЧУС та керуючий справами міськвиконкому Андрій ЛИС, а також представники дієвих громадських організацій міста, лідери та активні діячі молодіжного руху міста. Йшлося про часткове фінансування проектів, які подають молодіжні організації. Відбувся обмін думками щодо вирішення нагальних проблем організацій.

«Я готовий спілкуватися з молоддю відкрито та відверто», - заявив на Молодіжній Раді Віктор АНУШКЕВИЧУС. На думку міського голови, теперішня молодь має на владу такий серйозний вплив через те, що «всмоктала «демократію» із молоком матері».

У цьому контексті Віктор Андрюсович також наголосив, що те, що він підтримував молодь під час виборів, не було популізмом. «Відтепер міська влада буде реально підтримувати івано-франківську молодь, а не на папері. Якщо ми говоримо про молодіжні проекти та їх фінансування – чекаю від вас пропозицій та цікавих ідей», - додав він.


Матеріали сайту Української Народної Партії