05/30/2005
Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ: “Членство України в НАТО - найдешевший спосіб гарантувати її безпеку”

“Членство України в НАТО – найдешевший спосіб гарантувати її безпеку”, - заявив заступник голови Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ під час перебування у Харкові, де він виступив з лекцією перед студентами та викладачами Харківського Національного педуніверситету ім. Г.Сковороди, взяв участь у прямому ефірі “Радіо Слобожанщини” та в ток-шоу “Лабіринт” на державному телебаченні.

Провідною темою цих зустрічей стала перспектива вступу України до Євросоюзу та Північноатлантичного блоку, яку останнім часом досить активно обговорюють в українському політикумі. На думку відомого політика й дипломата, пересічні громадяни України занадто мало знають про ЄС та НАТО і це суттєво стримує нашу інтеграцію до цих структур. “Саме тому Українська народна партія започаткувала діалог з українським громадянином, щоб висловити йому з цього питання свої аргументи, почути аргументи опонентів і в такий спосіб донести до суспільства максимум об’єктивної інформації про наших стратегічних партнерів”, - сказав Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ. Він наголосив, що УНП - єдина політична сила, яка відкрито й послідовно виступає за набуття Україною повноправного членства в Євросоюзі та НАТО. Це, підкреслив дипломат, накладає на партію певні зобов’язання щодо захисту названих зовнішньополітичних пріоритетів.

Спілкуючись з харківськими журналістами, Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ висловив стурбованість, що на рівні областей та районів нашої держави досі не створено структур, які відповідали б за євроінтеграцію, а на рівні центральних органів виконавчої влади цими питаннями опікуються люди, які ще вчора лобіювали зовсім інші інтереси. Зокрема, заступник голови УНП зауважив, що в Україні досі не видано друком навіть базової угоди засновників НАТО, що позбавляє пересічного українця достовірної інформації про структуру та завдання цієї організації.


Матеріали сайту Української Народної Партії