03/29/2007
УНП виступила за розпуск парламенту ще влітку 2006 року і обстоює цю позицію зараз

"Ще 2 серпня 2006 р. УНП звернулася до Президента щодо розпуску Верховної Ради під час акції під стінами ВР. На той час Президент мав конституційне право розпустити парламент через порушення парламентом термінів формування нового складу уряду. На жаль, тоді ні "Наша Україна", ні БЮТ не підтримали наших вимог, і прем'єром став В. ЯНУКОВИЧ", - нагадує недавню історію ставлення різних політичних сил до розпуску парламенту лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.
"УНП першою серед політичних партій акцентувала увагу на тому, що парламент, обраний у березні 2006 року, представляє інтереси крупного капіталу та тих, хто його обслуговує, в ньому не представлено 2/3 суспільних інтересів, а тому він не може сформувати уряд, який діятиме в інтересах держави і суспільства", - пояснює він мотиви літньої ініціативи УНП.
"У питанні ставлення до розпуску парламенту УНП не змінювала своєї позиції", - зазначає КОСТЕНКО. "Верховна Рада не працює на інтереси України та виборців, тому ми будемо переконувати громадян підтримувати ідею розпуску парламенту через різні форми протесту, у тому числі в рамках діяльності правиці", - повідомив лідер УНП Юрій КОСТЕНКО.


Матеріали сайту Української Народної Партії