09/30/2003
Уряд ЯНУКОВИЧА пропонує зменшити заробітну плату вчителям, академік ЮХНОВСЬКИЙ – збільшити на 35%

“У зв’язку з підвищенням з грудня мінімальної заробітна плати до 235 грн., зарплата молодого вчителя буде лише на 9% більшою від цієї суми. Крім того, у Проекті бюджету на 2004 рік уряд знімає різноманітні статті доплат вчителям, зокрема, повну доплату за стаж, доплату за класне керівництво та ін. Враховуючи інфляцію, це практично означає зменшення заробітної плати”, - повідомив перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти, член політичної групи УНП, академік Ігор ЮХНОВСЬКИЙ.

Народний депутат повідомив, що Комітет з питань науки та освіти пропонує зняти обмеження на фінансування освіти, які закладені в Проекті бюджету на 2004 рік. “Ми пропонуємо додатково збільшити зарплатню вчителів, щоб, згідно із законодавством, зарплата вчителя наближалася до середньої зарплати по промисловості”, - зазначив він.

Комітет також вимагає закласти в Проект бюджету на освіту додатково 2, 5 млрд. грн. Народний депутат повідомив, що уряд заклав в Проекті бюджету на 2004 рік на освіту та науку 16 млрд. грн.

День працівників освіти в Україні відзначається в першу неділю жовтня і цього року припадає на 5 жовтня.


Матеріали сайту Української Народної Партії