09/30/2003
ЛЬВІВЩИНА: Золочівська районна рада більшістю голосів виступила проти вступу України в ЄЕП та непрямих президентських виборів

Сьогодні на сесії Золочівської районної ради більшість депутатів проголосували за прийняття проектів рішень, якікатегорично засуджують вступ України до ЄЕП та проект політичної реформи, запропонованої Адміністрацією Президента України, згідно з яким вибори президента відбуватимуться у стінах парламенту. Про це повідомив „Контекст-медіа”.

До депутатів фракції „Наша Україна” Золочівської районної ради (27 депутатів) щодо вищезгаданих проектів рішень долучились також і 10 депутатів з групи „Ділова Золочівщина”. Підтримати рішення фракції „Наша України” під стіни Золочівської районної ради також прибуло кількасот представників різних політичних та громадських організацій Золочівщини, зокрема, УНП, НРУ, КУНу та ін.

Вручити рішення щодо неприпустимості ратифікації народними депутатами як угоди про вступ України в ЄЕП, так і започаткування пропрезидентської політреформи, депутати Золочівської районної ради мають намір народному депутату Петру ПИСАРЧУКУ (СДПУ(о)), який представляє їх округ у законодавчому органі держави. У своєму зверненні до Петра ПИСАРЧУКА депутати фракції „Наша Україна” та групи „Ділова Золочівщина” наголошують на вимозі голосувати проти ратифікацій цих документів.

Нині у Золочівській районній раді ставиться питання про створення депутатської більшості, в яку ввійдуть фракція „Наша Україна” та представники депутатської групи „Ділова Золочівщина”.

У Золочівській районній раді налічується 70 депутатів.


Матеріали сайту Української Народної Партії