06/30/2006
Донецька УНП закликала коаліціантів обрати керівні органи держави відповідно до процедурних норм

«Продемонструвати суспільству щирість своїх намірів створити коаліцію в ім’я українського народу та вибити в Партії регіонів всі наявні політичні козирі, погодившись на умови послідовного обрання всіх керівних органів держави відповідно до всіх процедурних норм» закликала представників НСНУ, БЮТ, СПУ у парламенті Донецька обласна організація Української народної партії.

У Заяві, підписаній головою Донецької обласної організації УНП, заступником Донецької ОДА Олександром КЛИМЕНКОМ, висловлюється стурбованість «антидержавницькими діями Партії регіонів по зриву засідань українського парламенту» і зазначається, що «попри агітаційні заклики-зомбування Партія регіонів щодо відстоювання конституційного ладу в країні, насправді саме Партія регіонів взяла курс на повалення цього ладу», прагнучи до розпуску парламенту.

Донецька УНП застерігає, що «допоки побратими по коаліції не залишатимуть внутрішні чвари, вони будуть вразливі перед неокомуністичним монолітом Партії регіонів та КПУ, а в підсумку – стануть розчаруванням всього українського народу».

Обласна організація УНП закликала представників помаранчевої коаліції пам’ятати: «вміння ставити ультиматуми та не приймати їх – вміння сильних, але ж вміння перемагати - вміння мудрих та досвідчених». "Не в „пакетному голосуванні” перемога і сила коаліції демократичних сил, а в голосуванні відкритому, публічному та позитивному з усіх гострих питань, що є єдиним шляхом до встановлення в країні легітимної та дієздатної влади», - йдеться у Заяві Донецької обласної організації Української народної партії.


Матеріали сайту Української Народної Партії