11/21/2005
Антон БУТЕЙКО: «Я почуваю себе виключно комфортно, будучи заступником голови Української народної партії та обіймаючи посаду першого заступника Міністра закордонних справ»

«На мою думку серед партій, які в нас існують, найбільш державницьку позицію займає саме Українська народна партія, і я почуваю себе виключно комфортно, будучи заступником голови Української народної партії та обіймаючи посаду першого заступника Міністра закордонних справ», – наголосив Антон БУТЕЙКО, відповідаючи на запитання волинських журналістів. На Волині він перебував з робочим візитом, метою якого було роз’яснення напрямків зовнішньої діяльності України, а саме євроінтеграційної та євроатлантичної політики держави.

«Програма Української народної партії повністю співпадає із тими пріоритетами зовнішньої політики, які визначені Верховною Радою України, Міністерством закордонних справ та стратегічним вказівками Президента, я маю на увазі курс України по вступу до Європейського Союзу, СОТ та НАТО», – підкреслив дипломат.

Ініціатор ідеї консолідації політичних партій на підтримку європейських і євроатлантичних цінностей Антон БУТЕЙКО вважає суттєвим недоліком відсутність у програмах більшості партій чіткої позиції щодо вступу до європейських та євроатлантичних структур. «У контексті програми Української народної партії, ми вважаємо, що саме ці цінності є продовженням традиційних українських народних цінностей, скажімо, має бути висока мораль і етика у політиці і це природно для українського народу, і це природно для європейської політичної культури», – переконаний заступник голови УНП.


Матеріали сайту Української Народної Партії