11/25/2003
Борис БЕСПАЛИЙ: “У разі зменшення мінімальної заробітної плати з 237 грн. до 205 “Наша Україна” звернеться до Конституційного суду”

“У разі зменшення мінімальної заробітної плати з 237 грн. до 205 грн. “Наша Україна” проведе широкомасштабну роз'яснювальну акцію з метою інформування громадськості про “ініціаторів” цього зменшення, а також буде звертатися і до Конституційного суду”, - заявив член політичної групи Української Народної Партії, народний депутат Борис БЕСПАЛИЙ, коментуючи ініціативу уряду зменшити мінімальну заробітну плату до 205 грн.

Він зазначив, що “з урахуванням підвищення цін на хліб та інші продукти харчування, зростання вартості споживчого кошика, мінімальна заробітна плата має зростати і щодо цифри 237 грн.” Він наголосив, що “Наша Україна” буде наполягати на “відновленні з 1 січня міжпосадових відношень”.

Першочерговою причиною зменшити урядовцями розмір мінімальної заробітної плати народний депутат називає “бажання влади зробити бюджет “під вибори”: приховати певну частину коштів, а потім робити підвищення соціальних виплат для розкрутки кандидата від влади”.

Щодо заяв урядовців про неможливість впровадити мінімальну заробітну плату на рівні 237 грн., Борис БЕСПАЛИЙ зазначив, що “ВВП в Україні, за даними того ж таки уряду, зросло за останній рік на 10%, а це, враховуючи тінізацію, додатково дає в бюджет приблизно 5 млрд. грн.”.


Матеріали сайту Української Народної Партії