01/23/2007
Молодь УНП просить губернатора Харківщини назвати одну із станцій міста іменем Героїв Крут

Керівники молоджних організацій Харківщини: Української Народної молоді, Молодого Народного Руху, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Молодої Просвіти, молодіжних громадських організацій „Світло” та „Думка”, звернулася до голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена АВАКОВА, з проханням підтримати їх ініціативу про «найменування однієї із станцій Олексіївської лінії Харківського метрополітену, яка буде введена в експлуатацію у серпні нинішнього року, іменем Героїв Крут». Про це йдеться у зверненні, яке було направлене на адресу голови Харківської ОДА.
Автори звернення, ознайомившись з планом роботи Головного управління освіти і науки та управління у справах сім’ї і молоді Харківської облдержадміністрації, не знайшли згадки про заходи, які планують проводити ці управління на виконання Указу Президента „Про вшанування пам’яті Героїв Крут”. Натомість в переліку заходів Головного управління освіти є святкування 25 січня Тетяниного дня, «який жодного відношення не має ані до України, ані до українського студентства» (неофіційне свято російського студентства).
Оскільки, на переконання харківської молоді, «діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні має бути спрямована, насамперед, на утвердження українських національних традицій та свят, а також на виховання в української молоді патріотичних настроїв та почуттів». Через що лідери громадських організацій звертаються до А.АВАКОВА з проханням «вжити заходів для безумовного виконання Указу Президента України „Про вшанування пам’яті Героїв Крут”, зокрема, щодо проведення виховних заходів та уроків патріотизму у вузах та загальноосвітніх закладах Харкова і Харківської області».
В свою чергу автори звернення збираються організувати серед харківських студентів збір підписів на підтримку своєї ідеї, який розпочнеться 29 січня ц.р. о 15.00 в Комсомольському парку Харкова, де встановлено Пам’ятний знак Героям Крут. Цього Дня тут, біля Дзеркального струменя, відбудеться покладання квітів і мітинг з нагоди Дня Пам’яті Героїв Крут.


Матеріали сайту Української Народної Партії