06/13/2005
Олександр МОСІЮК: “Намагання Миколи МАРТИНЕНКА розвести дороги “Нашої України” і УНП – це симптоми зоряної хвороби, обумовлені браком політичного досвіду”

Як “симптом зоряної хвороби” розцінив висловлювання лідера фракції НСНУ Миколи МАРТИНЕНКА в інтерв’ю газеті “День” про те, що у “Нашої України” і лідера фракції УНП “дороги розійшлися”, заступник голови Української народної партії Олександр МОСІЮК. “Ці симптоми зоряної хвороби з‘явилися надто швидко і обумовлені браком політичного досвіду”, - вважає Олександр МОСІЮК, підкресливши при цьому, що “на політичну позицію УНП такі заяви не впливають”.

“Якби керівник парламентського представництва президентської партії переймався реалізацією програми Президента, він у першу чергу шукав би союзників для цієї мети – як в уряді, так і в парламенті. Судячи з логіки, яка останнім часом простежуються в діях окремих представників керівництва НСНУ, вони скоріше “розчищають майданчик” довкола Президента. Причому це стосується не лише УНП, але й інших політичних партнерів Віктора ЮЩЕНКА”, - зазначив Олександр МОСІЮК. Разом з тим, на думку заступника голови УНП, дуже часто спостерігається ситуація, коли перевага у стосунках надається “вчорашнім”.

Він зазначив, що “на політичну позицію УНП такі заяви не впливають”: “За 16 років у політиці позиція нашої команди визначалася не заявами окремих політиків, не короткотерміновою кон‘юнктурою, а програмою і баченням стратегії розвитку держави. Можливо, в цьому наша відмінність від деяких колег, для яких історія України розпочинається з Майдану”.


Матеріали сайту Української Народної Партії