11/16/2006
Через серію убивств у Львові УНП вимагає звільнити дискредитованих керівників силових відомств

Негайно розглянути проблеми бандитизму у Львові на засіданні РНБО та звільнити дискредитованих керівників силових відомств вимагає Львівська міська організація Української народної партії.

Львівська міська організація УНП висловила обурення серією вбивств, які відбуваються у м. Львові. «Немає сумніву, що це є наслідком повної безкарності злочинців і вражаючої безвідповідальності і непрофесіоналізму керівництва правоохоронних органів, яке продемонструвало абсолютну нездатність контролювати криміногенну ситуацію у місті, і лише вдається до окозамилювання, маніпулюючи цифрами зниження рівня злочинності та повідомленнями про великі успіхи у боротьбі з корупцією в розмірі від 50 гривень до 50 доларів. Коли стає питання про резонансні вбивства керівники силових відомств відбуваються словами про таємницю слідства, що, як показує практика, ніколи не доходить до суду», - йдеться у Заяві УНП.

З огляду на проблему, Львівська міська організація УНП наполягає на розгляді проблеми криміногенної ситуації у Львові на сесіях Львівської міської та Львівської облрад.


Матеріали сайту Української Народної Партії